Základní organizace Českého svazu včelařů
Jindřichův Hradec

Cílem těchto webových stránek je snaha zjednodušit přístup k informacím, které se týkají fungování ZO ČSV Jindřichův Hradec (i minulého, viz sekce O nás – Historie), ale i k některým zajímavostem ze včelařského oboru. Důležité informace zde naleznou nejenom členové ZO, zájemci o členství, ale i podporovatelé a ostatní příznivci včelařství z řad široké veřejnosti.

Členové ZO by měli věnovat pozornost zejména sekci Léčení včel, kde budou zveřejňovány termíny a způsoby společného léčení včel, ale i sekci Kalendář akcí s termíny přednášek či členských schůzí. Zájemcům o členství je určena záložka Členství, kde jsou k dispozici informace týkající se způsobu, jakým se zájemce může stát členem ZO ČSV Jindřichův Hradec.

Pokud by na těchto stránkách nenašel návštěvník odpovědi na své otázky, popř. by chtěl položit jakýkoli dotaz, má možnost využít široké nabídky ze sekce Kontakty.